Historia firmy Marciniak

Naprawą samochodów zajmujemy się z pokolenia na pokolenie. Mój ojciec, Stefan Marciniak założył firmę w 1949r. Dysponując bogatą wiedzą, doświadczeniem i nowoczesnymi jak na tamte czasy urządzeniami potrafił z zegarmistrzowską precyzją naprawiać ówczesne samochody. Towarzyszyłem mu w tym od najmłodszych lat. Pasjonowało mnie to bardziej niż bieganie za piłką. W wieku kilkunastu lat potrafiłem bez problemu wykonywać te same naprawy co ojciec.

Permanentnie szkolimy się i zgłębiamy tajniki wiedzy, by móc jeszcze lepiej, pewniej i szybciej naprawiać Państwa samochody. Każdego klienta traktujemy szczególnie, wykonując zlecone naprawy uczciwie i fachowo. Mam świadomość, że chcąc poważnie konkurować z serwisami autoryzowanymi musimy być świetnie przygotowani zarówno pod względem teoretycznym jak i sprzętowym. Do napraw stosujemy odpowiednie narzędzia i urządzenia renomowanych firm. Czystość w moim warsztacie szokuje wielu klientów i jest naszą wizytówką.

Mam nadzieję, że wysiłek, który wkładam w kreowanie wizerunku mojej firmy jako godnej zaufania nie idzie na marne. Robię wszystko abyście Państwo byli zadowoleni z naszej pracy i zawsze mogli bezpiecznie wrócić do swoich domów. Wszystkim, którzy dotychczas skorzystali z naszych usług serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że w razie potrzeby będą wiedzieli gdzie udać się po pomoc. Postaram się nie zawieść Państwa oczekiwań. Wszystkich potencjalnych, nowych klientów zapraszam do bezpośredniego odwiedzenia mojej firmy i przekonania się, o jakości naszych usług.

Zobacz galerię zdjęć "Warsztat dawniej"